close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست
انواع ورق کامپوزیت آلومینیوم
loading...

قیمت نرده آلومینیومی,نرده آلومینیومی,قیمت نرده استیل,نرده استیل,قیمت حفاظ استیل,حفاظ استیل,قیمت نرده شیشه ای,نرده شیشه ای,قیمت درب استیل,درب استیل,کاور استیل

انواع ورق کامپوزیت آلومینیوم

۱- ورق کامپوزیت با پوشش محافظ پلی استر

تولید ورق کامپوزیت ب این روش ساده ترین شیوه اجرای رنگ روی لایه آلومینیوم ورق کامپوزیت است، به شکلی که بدون هیچ لایه محافظی بروی لایه آلومینیوم پاشیده می شود. به کارگیری از این نوع ورق کامپوزت به دلیل آسیب پذیری آن در مقابل شرایط متغیر جوی، اسیدی و قلیایی محطی بیرون در نمای بیرونی ممنوع است. به همین دلیل استفاده از ورق کامپوزیت با پوشش پلی استر در دکوراسیون داخلی به صرفه تر می باشد.

۲- ورق کامپوزیت با روکش محافظ PVDF-Polyvinylidene fluoride

این روکش که سازنده آن شرکت PPG است، نوعی رزین مخصوص می باشد که این رزین باعث محافظت رنگ سطح رویی ورق نمای کامپوزیت و مقاومت و نگهداری آن تا بازه زمانی بیست ساله، در برابر شرایط نا مساعد جوی، اشعه ماوراء بنفش خورشید و محیط اسیدی و قلیایی می شود. این خصوصیت به دلیل وجود لایه پلیمری و عنصر فلوئور در این روکش است.

۳- ورق کامپوزت با پوشش NANO-PDF

یکی از پر کاربردترین ورق کامپوزیت امروزه ورق کامپوزیت با پوشش nano-pdf است. ساخت این روکش همانند رزین PVDF ساده می باشد، با ایت تفاوت که یک لایه دیگر نیز بروی رزین PVDF اعمال می شود که از نظر ساختار مولکولی با رزین های ساده متفاوت است. به دلیل اینکه تکنولوژی نانو، فاصله میان ملوکول ها را به کمتر از 9-10 کاهش می دهد، که این تغییر باعث عدم جذب آلودگی های محیطی مانند ذرات روغنی معلق در هوا و گرد و غبار بروی نمای کامپوزیت آلومینیوم می گردد.

موضوعات
 • نرده استیل
 • نرده آلومینیوم
 • حفاظ استیل
 • نرده شیشه ای
 • درب استیل
 • قیمت نرده استیل ٬ قیمت نرده آلومینیوم ٬ قیمت حفاظ بانکی ٬ قیمت حفاظ استیل ٬ قیمت نرده شیشه ای
  کدهای اختصاصی

  صفحه اصلی

  www.akat-steel.ir

  www.akat-co.com

  قیمت نرده و حفاظ اینجا کلیک کنید


  ‪Google+‬‏